plody-gana

Rostlinná strava

Co se skrývá pod tímto pojmem? Spousta Sepatas si představí stravu bez masa a sýry berou už jako „nemaso“. Ve skutečnosti však ROSTLINná znamená vše, co pochází z rostlin. Tedy nic, co pochází z živočichů. Lidský Biostroj je uzpůsoben primárně na výživu z Embrahy, což je energie ze Slunce. Aby však tato výživa fungovala a Biostroj dokázal přeměnit tuto energii v potřebné živiny, vitamíny a minerály, musí být na jisté vývojové úrovni. Aktuálně je takovéto výživy schopné jen velmi malé procento Biostrojů na této Gána, my ostatní se nadále musíme spokojit s klasickou formou prostřednictvím trávícího systému. Naštěstí je jídlo tak dobré… hmmm…

Proč ne živočišná strava

Živočichové jsou pouze jiné bytosti, které mají vědomí. Ačkoliv je to vědomí na nižší úrovni, než je to naše, pořád je to vědomí svobodné bytosti, které se v našem světě nikdo neptal, zda chce být drženo po celé své bytí v zajetí, v otřesných podmínkách a nakonec zabito, rozčtvrceno a snědeno. Jaký program převládá, aby se zdálo v pořádku sníst kravičku a pejska ne? Ano, jedná se skutečně o program, který lze snadno ze svého vědomí vymazat a změnit dosavadní návyk. Pokud máte své vnitřní přesvědčení a plně chápete souvislosti, není nic snazšího.

Jelikož lidský Biostroj není určen k tomu, aby pojídal jiné bytosti, působí na něj silně degenerativně, předává mu veškeré negativní pocity, které zvíře prožívalo v zajetí jako strach, agresivitu a co je hlavní, přebírá jejich DNA. Co se stane, když absorbujete DNA živočicha, jehož Biostroj je vytvořen k několikanásobně kratšímu životu? Váš vlastní život se zkracuje a tím, že pojídáte mrtvou tkáň, degeneruje, chřadne, stárne. Mléčné výrobky, jež jsou mylně považovány za menší zlo, jsou ve skutečnosti ještě koncentrovanější extrakt z těchto živočichů a v Biostroji způsobují zahlenění, intolerance, alergie, záněty.

Naproti tomu plody, které pro nás tato Gána Sepata vytvořila, jen čekají na to, až projdou naším trávicím systémem a stanou se hnojivem pro Gána. Takto jednoduše to Gána Garatika vymyslela. Biostroj je živý a potřebuje živé, vibrující plodiny. To znamená nejlépe čerstvé, šťavnaté ovoce, čerstvou zeleninu, oříšky, semínka, klíčky nebo také kořínky. Vařená rostlinná strava už je zase o něco méně vibrující, ale stále vhodná, poněvadž lidský Biostroj nezatěžuje a ten se tak může plně věnovat regeneraci a přirozenému procesu samouzdravování a omlazování. Když přestanete Biostroj zatěžovat živočišnými výrobky, nebude muset veškerou energii věnovat vylučováním toxinů a degenerativních látek. Bude moci pracovat ve váš prospěch. Budete mládnout!

Napojení

Živočišná strava také brání k lepšímu napojení se na svou duši. Tento Živočišný závoj zabraňuje v chápání širších souvislostí, v rozpomínání se odkud pochází vaše duše, kdo jste jaké je vaše skutečné jméno… Jakmile se tento závoj rozpustí, najednou se vám otevře úplně nový svět. Uvidíte jej z jiné perspektivy, budete klidnější a vyrovnanější, budete se umět lépe spojit se svým nitrem, vnímat svou intuici a časem také indicie a odpovědi na vaše otázky od našich milých Strážců. Postupně se budete moci spojit i se svou rodovou Radou, a to prostřednictvím změněného stavu vědomí nebo v případě vyšších bytostí uslyšíte jejich volání jen tak... Přes živočišný závoj se však nedostanou.

Co tedy jíst?

Plody Gána představují, jak již bylo řečeno čerstvé ovoce, zelenina, ořechy, semínka, klíčky, ale také složené (komplexní) sacharidy jako luštěniny brambory či jídla z nich (gnocchi, halušky atd.), rýže, pohanka, bulgur, kuskus, kroupy, jáhly, quinoa, ovesné vločky, bezvaječné nebo luštěninové těstoviny. Dále případně rostlinné sýry, rostlinná másla a všelijaké náhražky (vždy rostlinného původu). Zde je ovšem nutné pečlivě kontrolovat etikety a vyhnout se těm výrobkům, které obsahují konzervanty a/nebo modifikovaný škrob. Dnes už tyto výrobky najdete hojně nejen ve zdravých výživách, ale i ve velkých obchodních řetězcích nebo také např. v DM drogerii.

co-jíst

Příklad denního stravování

Snídaně: samotné ovoce / ovocné misky s ořechy polité rostlinným sirupem, skořice / smoothies

Oběd: sacharidy dle výběru viz výše + jakákoliv zelenina na jakýkoliv způsob (čerstvá, vařená, kvašená)

Večeře: hummus, rostlinné pomazánky s kváskovým chlebíkem + zelenina / saláty + semínka, klíčky / luštěniny / zeleninové polévky (zeleninový vývar, zelná, pórková, brokolicová, hrachová, dýňová, gulášová z hlívy atd.)

příklad-foto

Zásadní je také pití vody z pramene (lepší tekoucí pramen než stojatá studánka), vychlazená v ledničce na 4-6 stupňů Celsia. Takto studená živá voda dokáže předat mozku informaci o tom, že má odvést z Biostroje vše, co mu nenáleží, tedy řádně ho pročistit. Může nastat průjem, ale to se brzy spraví (to je právě to čištění).

Budete se cítit tak skvěle, že se již nikdy nebudete chtít vrátit zpátky ❤️


Odkaz na vyhledávání pramene ve vašem okolí: www.estudanky.eu Odkaz na veganské vitamíny od Czech Virus, kde s kódem LZH7 obdržíte 7% slevu: www.czechvirus.cz Odkazy na stránky s veganskými recepty:

www.dcerka.sk www.rawfoodrecipes.com www.veganotic.cz www.rawmania.cz www.vegmania.cz www.panvegan.cz